שכחת את הפרטים שלך?

יצירת חשבון חדש

שנה טובה ובריאה!

זהו המייל האחרון שלי אליכם בשנת תש"פ והשנה הוא מלווה בהתרגשות, מכיוון שיש בו הרבה משמעות. סיום שנה הוא כידוע זמן להביט לאחור ולסכם את אשר חווינו, והשנה עברנו תלאות ואתגרים לא פשוטים. גם בהקשר שיטת התזונה של דרך חיים. חוסר השגרה הכה בנו ללא רחם, השיעורים החשובים נגדעו באחת ורמת הפיתויים גברה במהלך הסגרים והבידודים למיניהם.
אולם בכל זה יש דווקא נקודה חיובית וחשובה. מי שעמד במהמורות הקשות ודבק בשיטה הייחודית, בארוחות  הקצרות והצמודות ובתזונה עשירה בסיבים, יכול לטפוח לעצמו על השכם ולסיים את השנה בחיוך גדול ובתחושת ניצחון. שום דבר כבר לא יזיז אותנו. אנחנו על הגל הנכון.
זה הזמן להפעיל מבערים לקראת השנה הבאה. להמשיך בתנופה העצומה, ומי שקצת סטה מהתלם, זה הזמן לחזור להתמיד בשיטה ביתר שאת ולצרף אנשים ונשים נוספים למעגל ההצלחה, כדי שגם הם יידעו שהחלום הבריא הוא בר הגשמה.
דווקא ימי החגים, הם זמן מצוין לבדוק את עצמנו ולהראות לעצמנו את רצינות כוונתנו לקראת השנה הקרובה. ריבוי הסעודות, עומס העוגות וההפצרות מהסובבים אותנו "נו תדחפי עוד רוגלע אחד קטן, מה כבר יכול להיות?" הם בדיוק הסיטואציה בה אנו נמדדים ובה נוכיח לעצמנו כי אנו מסוגלים לשלוט לחלוטין במה שאנו מכניסים לפה.

כדי לצלוח את המשימה, אתן לכם עוד מספר טיפים חשובים כהמשך לשבוע שעבר.  
אל תצהירו:"אחרי החגים אני מתחיל בדיאטה" כי אז אתם מוצאים את עצמכם אוכלים בלי גבול סעודות מלאות ו"מותרות" בכל ארוחה ואף בין הארוחות כדי לא לפספס חלילה את ניצול קדם הדיאטה. בואו נתחיל את השנה כמו שצריך, מה שיתן לנו דרבון וידחה על הסף כל תירוץ שעולה על דעתנו.
גם אם אתם בתוך התהליך ולא דייקתם ב%100 אתם עדיין על הדרך הנכונה ובשליטה מלאה. מה שצריך הוא רק להגביר את המודעות, ולגלות נכונות אמיתית לנסות לתת הכי הרבה שאנו יכולים למען... עצמנו. ועוד דבר קטן -  תאכלו בצורה משוחררת בלי תחושת נחיתות  ומסכנות שמלווה לא מעט שומרי משקל. אנו חוגגים מועדים בהם הצטווינו לשמוח, אז מומלץ לנו לאכול נכון ובשמחה. המחשבה על רגע שאחרי שבו לא תרגישו רגשות אשם, ודאי תעודד אתכם.
*
בהגרלה שנערכה השבוע על החזר קנייה, זכו הזוג רבקה ויצחק כץ מבני ברק, בהחזר על קנייה שרכשו באתר. לקוחות חדשים של דינה וחדשים באתר - כנסו גם אתם להגרלה ואולי תזכו בהחזר כספי. מאחלת לכולם שנה טובה, מתוקה במינון הנכון... ושתהיה בריאה ומאושרת!

למעלה
הקניה שלי
No products in cart.

אין מוצרים בסל הקניות.