שכחת את הפרטים שלך?

יצירת חשבון חדש

כל ישראל יש להם חלק...
בירידה במשקל

את האימייל השבוע אני בוחרת לפתוח בדרש נחמד ששמעתי וקישרתי אותו בפני בנות הקבוצה לתהליך הירידה במשקל. חז"ל אמרו "כל ישראל יש להם חלק לעולם הבא" וידועה השאלה - מדוע נאמר יש להם חלק, והרי הם יזכו בו רק לאחר שיקיימו מצוות. ולמה אם כן מוזכר שיש להם כבר חלק? ומתרצים, שהיא הנותנת. לכל ישראל אכן יש כבר חלק בעולם הבא. הוא קיים. אנחנו במעשינו יכולים לדחות אותו או לחילופין, לקרב אותו יותר.
כך גם בעניין הורדת במשקל. הרזון הוא משהו שקיים בנו. הוא חלק מאיתנו. טבוע בתוכנו. על ידי המעשים שלנו אנו יכולים להרחיק אותו, עם עוד ביס מהעוגה ועוד זלילת מתוק.
ואפשר גם לקרב אותו. להקפיד על הכללים, לאכול תזונה בריאה עם סיבים, שמקרבים אותנו יותר ויותר למטרת הירידה במשקל, לפעמים יותר מאשר תכננו מראש. כפי שתווכחו לדעת בסיפור הבא. ל.ק באה במטרה אחת ברורה - לרדת חמישה קילו. "עד שהכרתי את דינה פשוט פחדתי מפחמימה" מספרת. "כל השיטות שהכרתי הרחיקו אותי מפחמימות והן לא ממש עבדו. הגעתי לדינה על מנת להוריד מעט במשקל ובעיקר כדי לשמר את המשקל ולא להדרדר. אולם בסוף כל כל נהנתי מהיחס המדהים של דינה, מהשיעורים המרתקים ומהלחמניות וזה הצליח מעבר למצופה. כמעט כל שבוע השלתי עוד כמה קילוגרמים ממשקלי וזה הגיע עד 15 קילו"' היא משתפת בהתלהבות "מאז אני משתדלת לא לפספס שום שיעור ועברו כבר כמעט שלוש שנים".וזה לא מסתיים כאן. היא מספרת כי השיטה לא נעצרה אצלה אלא סחפה גם את בעלה. " בעלי ראה איך השיטה הזו עובדת והוא הצטרף גם כן. שיטת הארוחות מאוד נוחה ומאוד יעילה".
כדי להגיע לתוצאות המדהימות שהיא הגיעה, אנו זקוקים להתמדה ודרבון וכן מפעם לפעם לאמץ טיפים ומתכונים שהופכים את התהליך ליותר קליל וכיפי. השבוע אני רוצה לתת לכם מתכון מהמם של פיצת כוסמין עשירה בסיבים, היוצרת תחושת שובע וחילוף חומרים. הביצה - ספק חלבון גבוה הטחינה - מנת שומן בריאה ומשביעה יחד - שילוב מנצח לארוחה טעימה ומשביעה ו...קלה.

הזוכות המאושרות בהגרלה: כמדי שבוע נערכת הגרלה על החזר קנייה עבור אלו שרכשו באתר. השבוע שלוש זוכות בהחזר קנייה מלא. אחת שנרשמה לקבוצות דרך המיילים. אחת שרכשה לראשונה באתר ולקוחה אחת ותיקה. שמות הזוכות: מירי פריימן, מלכה פייג ומרים חזן. תמשיכו לרכוש באתר את המוצרים הבריאים והטעימים ושיהיה לכן לבריאות ובתאבון!

למעלה
הקניה שלי
No products in cart.

אין מוצרים בסל הקניות.