שכחת את הפרטים שלך?

יצירת חשבון חדש

חוזרים לשגרה עם הזוכים המאושרים וסיפור אחד מעורר השראה

לפני מספר ימים צויין ראש חודש אלול, המסמל את החזרה לשגרה הבריאה והמבורכת. חודש אלול הוא זמן של עבודה עצמית, פשפוש במעשים וזמן להביט על עצמנו, על ההתנהלות בחיינו ולראות איפה כדאי ורצוי להשתפר ולהתקדם. מן הראוי שניקח את הדברים האלו גם לתהליך שאנו עוברים יחד. כל אחד ואחת באופן עצמאי, להסתכל היכן היינו יכולים לתת עוד פוש קטן, איפה יכולנו לוותר על כדור שוקולד מיותר ואיך לקראת השנה הבאה, נתמיד יותר בכללים החשובים ועל צריכת אוכל מזין עם סיבים תזונתיים, עם הקפדה על שיטת הארוחות הקצרות שמועילה פלאים לגוף שלנו.
כדי לתת לכם דחיפה ודרבון בימים אלו, אני רוצה לשתף אתכם בעדות המרתקת של מירי מירושלים שתלמד אתכם דבר או שניים על כוח ההתמדה.
"לפני 8 שנים שכנה סיפרה לי על התוכנית המיוחדת של דינה" משתפת. "מאז ועד היום אני באה בכל שבוע למפגשים בלי לפספס, למעט מקרים מיוחדים". "הרבה שואלים אותי איך אני מחזיקה כל כך הרבה שנים. אבל התשובה היא, שזאת פשוט לא דיאטה שמסיימים וגמרנו, זאת דרך חיים מדהימה. גם אחרי כל כך הרבה שנים, דינה עדיין מחדשת בכל מפגש שבועי ותורמת עוד מידע חשוב שלא ידעתי קודם. אבל יתירה מכך, מה שמחזיק אותי כל כך הרבה שנים, זה העניין שכל מפגש נותן לי מרץ וכוח לכל השבוע. היחס של דינה לכל אחת ואחת הוא פשוט נדיר ומדהים. היא מבינה כל אחת לגופה ועוזרת בצורה אישית".
לסיכום מירי נותנת המלצה בתור אחת עם ניסיון רב. "בתור משתתפת ותיקה, רבים שואלים ומתעייצים איתי, מה כדאי לעשות ומהי הדרך הכי נכונה וכו'. ואני עונה לכולם בשלוש מילים 'מה שדינה אומרת'. זה הטיפ הכי טוב שאני יכולה לתת. בעזרתה הורדתי 25 קילו ממשקלי ולמרות פריצות דיסק שעברתי, אני מצליחה לתפקד בצורה בריאה ואיתנה. על ידי אימוץ הדרך שלה והפיכתה להרגל, תחוללו פלאים בחיים האישיים שלכם".             
                                   **
לסיום, אני שמחה לבשר על שלושת שמות הזוכים מההגרלה שנערכה בסוף השבוע. לקוחה ותיקה בשם אלישבע גרינבוים, שרכשה לראשונה באתר, זכתה בפינוק תוצרת דרך חיים. לקוחה ותיקה נוספת בשם מרים כהן, שרכשה כבר לא מעט מוצרים דרך האתר, זכתה בהחזר קנייה מלא על המוצרים האחרונים שקנתה באתר.
הגרלה נוספת על החזר קנייה נערכה בין הנרשמות פיזית לקבוצה, והזוכה המאושרת היא - מירי רפפורט.  מאחלת לכן מזל טוב מכל הלב ושתמשיכו לצרוך אך ורק מוצרים טעימים, מזינים ובריאים שיסייעו לכן רבות בתהליך הירידה במשקל.

למעלה
הקניה שלי
No products in cart.

אין מוצרים בסל הקניות.